Kimdir?

 • 1970

   

  Mumcular Kemer Köyü’nde doğdum

  İlkokulu Kemer Köyü İlkokulunda, ortaokulu Karaova Ortaokulunda, lise eğitimimi ise Milas Lisesinde tamamladım

 • 1991

  Konya Selçuk Üniversitesi

  Konya Selçuk Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi, Harita-Kadastro Mühendisliği Bölümünden 1996 yılında mezun oldum. Ülkemizin pek çok bölgesinde Belediye, Karayolları ve İller Bankası gibi kurumların planlama, imar, kadastro ve altyapı projelerinde çalıştım.

   

  1991

 • 2004

   

  Konacık Belediye Başkanlığı

  2004 yılında üstlendiğim Konacık Belediye Başkanlığı görevini, 10 yıl boyunca insan odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdim.

 • 2011

  Gazi Üniversitesi

  Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Trafik Planlaması ve uygulaması Ana Bilim Dalında “Karayolu Kaza Kara Noktalarının Tespiti ve Çözüm Önerileri: Bodrum Yarımadası D-330 Devlet Karayolu Örneği” tez konusu ile yüksek lisans eğitimimi 2011 yılında tamamladım.

   

  2011

 • 2017

   

  Sakarya Üniversitesi

  2017 yılında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı bünyesindeki Mahalli İdareler ve Şehircilik Bölümünü bitirerek, ikinci yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 

 • 2017

  iYi Parti

  2017 yılında İYİ Parti’nin kurulmasıyla İYİ Parti Genel Merkezi Mahalli İdareler Başkanlığı Başkan Yardımcılığı görevine atandım. Görev sürem boyunca, ekibim ile birlikte partimizin Mahalli İdareler ve Belediyecilik vizyonunu belirleyen çalışmalara katkı sağlamaya çalıştım. İYİ Parti Genel Merkezdeki bu görevimi halen devam ettirmekteyim.

   

  2017